> Depo Yönetim Sistemi

Etkin Depo Yönetim Sistemleri

 

intralojistik sisteminizin yönetimi ve kontrolü için gelecek güvencesine sahip modern, güçlü ve denenmiş yazılım paketleri ile yapilir: Malzeme akış ve mal hazırlama tesisleri, konvansiyonel ve otomatik depolar, dağıtım ve lojistik merkezleri.

Yazılım, mal hareketlerinin düşük düzeyde olduğu küçük depolar veya günde binlerce sipariş kaleminin işlendiği dağıtım merkezleri için elverişlidir. Yüksek derecede otomatikleştirilmiş sistemler ve manuel veya forkliftle kumanda edilen tesisler için de uygundur. Sistemimiz çok dilli olmakla birlikte bilgi bankalarına, işletim sistemlerine ve donanıma bağımlı olmaksızın kolayca yapılandırılabilir ve upgrade edilebilir. Ürünlerimiz sağlam yapıya sahiptir ve intralojistik alanında 40 yılı aşkın deneyimleri içermektedir. 

Ürünlerimizin geliştirme çalışmaları ISO 9001 ve IFS ile sertifikalandırılmıştır. Ürün GAMP onaylıdır. Kullanıcı arayüzü basit olup sezgisel kullanım imkanı sunar. Dolayısıyla personeliniz hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilir. Yazılım ayrıca, kullanıcılar ve sistem yöneticileri için el kitabı içinde ve online yardımda ayrıntılı ve anlaşılır şekilde açıklanmıştır.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.