> Danışmanlık ve Planlama

Danışmanlık, planlama ve uygulama

 

Müşterilerinizin beklentileri senettir:

Doğru ürünün doğru zamanda doğru yerde olması gerekir. Bu ise, çok verimli bir dağıtım konsepti anlamına gelir. Ürünlerinizin hazır olmasını sadece en iyi çözümler garanti edebilir. Bu nedenle en önemli hedefimiz, rekabetteki avantajınızın korunması için yenilikçi şirket içi konseptlerinin geliştirilmesidir.

Planlama uzmanlarımız sizinle yoğun diyaloglar sonucunda en ekonomik, en esnek ve hızlı tepki veren şirket içi lojistik çözümlerini bulurlar. Bunun için en modern planlama araçlarını kullanırız. Bunlar da doğru kararların temelini oluşturur. Yapısal ve merkezi işlemler sayesinde size özel çözümler, hızlı planlama aşamaları ve kısa yapım süreleri sunarız.

Planlama demek, tek kalıptan geleceğe uygun sistemler geliştirmek demektir. Yenilikçi ve enerji tüketimi düşük depolama tekniği, depo yönetimi ve malzeme akışı yönetiminin burada her durumda da birbirine ideal bir şekilde uyması gerekir.

 

 

Yüksek planlama güvenliği, bunlarla sağlanır:

  • Müşterilerimizle yakın işbirliği ve temel alanlarımız WMS (ambar yönetimi sistemleri), MFC, RBG Teknik ve proje yönetimi
  • Tüm depo kumanda stratejileri de dahil, tesis tekniğinin erken simülasyonu
  • Farklı işyerleri için MTM’ye göre personel ihtiyacının güvenilir bir şekilde hesaplanması
  • Şirket içi lojistik genel işletmecisi olarak kapsamlı ve uzun tecrübeyle yatırım maliyetlerinin tam hesaplanması

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.